1. podmínky registrace:

 • věk nad 18 let (ve výjimečných případech po domluvě i nižší)
 • odstup 3 měsíců od poslední registrace u jiného  praktického lékaře
 • být pojištěn u jedné z našich smluvních pojišťoven ( 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna, 201 Vojenská zdravotní pojišťovna, 207 Oborová zdravotní pojišťovna, 205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, 211 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky 

2. doklady při osobní návštěve resp. vstupní prohlídce:

 • průkazka pojištěnce
 • občanský průkaz (nebo pas)

3. zdravotní dokumentace:

 • pacient nemá povinnost při registraci dodat zdravotnickou dokumentaci
 • v rámci zákona č. 20/1966Sb., o péči o zdraví lidu, v platném znění se v §67b Zdravotní dokumentace se praví „v případě změny ošetřujícího lékaře je dosavadní lékař povinen předat nově zvolenému lékaři všechny informace potřebné pro zajištění návaznosti poskytování zdravotní péče“, tato povinnost se týká všech lékařů, nejen těch, u nichž je pacient registrován
 • nový registrující lékař má tedy povinnost dřívějšího lékaře požádat o výpis ze zdravotnické dokumentace, a ten má povinnost jej poskytnout

Vyhrazujeme si právo odmítnout registraci pacienta v souladu s §48 Zákona č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, ve znění pozdějších předpisů.

ON-LINE SLUŽBY

 

Přijímáme nové klienty!

Chcete se stát našim klientem? Můžete tak učinit online z pohodlí Vašeho domova.

 

 

Chci se objednat k lékaři!

Nabízíme možnost objednání k lékaři na Vámi vybraný termín a konkrétní čas.

 

 

AKTUALITY

 

 

Vážení klienti,

25.1-29.1.2021 má sestra paní Břindová dovolenou. Prosím o trpělivost s telefonáty a emaily. Pokud se nemůžete dovolat, napište email, ozveme se Vám po ordinační době. Ordinace bude od 8.00 hodin každý den s výjimkou úterý

( 12.00-18.00 ) hodin. 

 

Od 15.1. 2021 se registrují k očkování proti COVID 19 pacienti 80+. Můžeme Vám pomoci s registrací.

Od 1.2. bude probíhat registrace pacientů 65+ a chronicky nemocných.

Očkuje se  zatím jen v očkovacích centrech. 

 

Od 11.1. 2021 začneme v ordinaci testovat antigenními testy pacienty s příznaky onemocnění COvid 19. Bude probíhat cca 2x týdně. V případě pozitivity není utné již absolvovat PCR test. Bližší informace Vám podá sestra.

 

 

Letní dovolená: 

Neodkladné případy ošetříMUDr. Petrželová.  Na vyšetření je nutno se domluvit předem na tel. čísle 296 113 382.

1. Vzhledem k současné epidemiologické situaci rušíme ordinaci pro neobjednané. Všichni pacienti se musí předem domluvit na termínu se sestrou. Prosíme Vás o trpělivost- telefonátů je nyní velmi mnoho. Pokud telefon nezvedneme, věnujem se jinému pacientovi, či sestra vyřizuje druhou linku. Pokud se nemůžete dovolat opakovaně, zkuste nám napsat email. 

 

 NA RECEPCI VSTUPUJTE S ROUŠKOU.

Pacienty s respiračními příznaky ošetřujeme na konci ordinační doby.   Nadále platí, že pacienti s respiračními příznaky nesmí vstupovat bez ohlášení do prostoru zdravotnického zařízení. Nejprve  zkonzultují potíže telefonicky. Dle našeho vyhodnocení bud podstoupí testy na COVID 19 nebo domluvíme vyšetření v ordinaci.

 

2.  Očkování proti chřipce již bylo letos ukončeno. .

 

3.    Obvykla nyní pondělí a úterý ordinuje MUDr. Šťastná, st, čt, pá MUDr. Hrdinová.

 

MUDr. Jana Hrdinvá a kolektiv ordinace.

 

 

Informace ohledně COVID-19 ( Koronavirus)

V případě výskytu příznaků respiračního onemocnění( horečka či teplota, bolest svalů, suchý kašel, dušnost, ztráta chuti a čichu)  zůstaňte doma, omezte kontakt s ostatními osobami a telefonicky kontaktujte svého lékaře, který bude organizovat další poskytovaní zdravotní péče ve spolupráci krajskou hygienickou stanicí.

Jak se chránit?

 • dodržovat zásady respirační hygieny, často mýt ruce mýdlem a vodou,
 • pokud možno, vyhýbat se kontaktu s osobou, která jeví příznaky onemocnění dýchacích cest
 • používat dezinfekční prostředky s plně virucidním účinkem,
 • nezdržovat se v místech s vyšším počtem lidí,
 • jedinci, kteří trpí respiračním onemocněním by měli dodržovat pravidla respirační hygieny – tj. při kýchání a kašlání řádně užívat, nejlépe jednorázové, kapesníky, při kašlání a kýchání si zakrývat ústa paží/rukávem, nikoliv rukou (kapénky se pak mohou přenést dál) a používat ústenku tak,  aby omezili možnost přenosu nákazy na ok 

 

Pacienti starší 65 let mají hrazené pojišťovnou i očkování proti pneumokokovým infekcím ( prevence kašle, bronchitidy, zápalu plic). Toto očkování je možno provádět celoročně.

 

Děkuji za pochopení,

MUDr. Hrdinová .

 

Pro bezproblémový chod ordinace prosím o dodržování následujíchc pravidel

1. Telefonická konzultace s lékařem je možná jen ve vyhrazených hodinách-  každou poslední hodinu v ordinační době, tak, aby se lékař mohl plně věnovat pacientovi právě přítomnému v ordinaci.
2. Výpisy z karty a ostatní administrativu vystavujeme  pouze po předchozím oznámení telefonicky či emailem. Vyzvednutí možné k  datu po předchozí domluvě- nejpozději týden od žádosti , u výpisů nejpozději do lhůty dané zákonem- tj.  10 dnů. 
 

ČÍST VÍCE

 

FOTOGALERIE

KONTAKT

MUDr. Jana Hrdinová

praktická lékařka pro dospělé

 

Běhounkova 2534/67
158 00 Praha 5 – Stodůlky

Telefon: 222 943 788
Mobil: 774 880 098
Ordinace@ordinacehrdinova.cz